MAMY NIEPODLEGŁĄ! 2017

 

[KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY]

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającymi się negocjacjami z potencjalnym sponsorem, zakończonymi decyzją o braku finansowania akcji społecznej „Mamy Niepodległą!” z przykrością informujemy, że w tym roku możliwe będzie zamawianie kartek bez znaczków pocztowych. Była to dla nas trudna decyzja, ale postanowiliśmy nie poddawać się i mimo trudności nie rezygnujemy z tegorocznej edycji. 

Mam nadzieję, że włączycie się Państwo tak licznie jak co roku, ponieważ już 5 lat wspólnie tworzymy „Mamy Niepoległą!”. Akcja „Mamy Niepodległą!” to ponadczasowy postulat radosnego, wspólnotowego świętowania niepodległości, dlatego mamy nadzieję, że na nasze przesłanie dotrze i w tym roku w różne zakątki Polski.

Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy na zamówienia kartek.

 

MN!-page-0011.jpg

KTO MOŻE ZAMÓWIĆ KARTKI?

Kartki mogą zamówić instytucje kultury, urzędy miast, organizacje pozarządowe oraz placówki szkolne, a także osoby fizyczne. Zamówienia instytucjonalne traktujemy priorytetowo.

JAK ZAMÓWIĆ KARTKI?

Aby zamówić kartki należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ >> i przeszłać dokument (skan, zdjęcie lub fax) na adres:

promocja@muzeumpilsudski.pl oraz na tel/fax +48 (22) 842 04 25

Maksymalna liczba kartek w zamówieniu to 500 szt. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 24 października.

UWAGA! Jedna instytucja może złożyć tylko jedno zamówienie.

MASZ PYTANIA?

Wszystkie pytania dotyczące akcji prosimy kierować pod tel. (22) 842 04 25 wew. 10 lub na adres e-mail: promocja@muzeumpilsudski.pl

 

 

Tegoroczne projekty kartek:

JP9.jpg  kartka-2.jpg  011_2p4_0.jpg

 

 

Zobacz poprzednie edycje Mamy Niepodległą! >>