Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty!

VIII edycja międzymuzealnej gry „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty”

Zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacyjną przygodę, która potrwa od 18 czerwca do 9 września 2018 roku. Tym razem – w nawiązaniu do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – motywem przewodnim zabawy będzie hasło „Nasza Niepodległa”. Dzięki przygotowanym przez nas łamigłówkom i zadaniom poznacie również cudzoziemców, którzy współtworzyli historię Warszawy. Aby rozpocząć przygodę, wystarczy wejść na stronę www.razdwatrzywarszawiak.pl, zarejestrować się i za darmo pobrać przygotowane materiały. Koniecznie zarezerwujcie sobie czas – na wszystkich graczy czekają nowe zadania, ciekawostki i nagrody.

Poniżej znajdziecie materiały, które pomogą Wam wypełnić kartę zadań przygotowaną przez nasze Muzeum.