Warsztaty edukacyjne

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem edukacyjnym naszego Muzeum.

Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 2011 roku i z każdym rokiem chcemy stopniowo rozbudowywać naszą ofertę tak, aby w przyszłości każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie.

 

Wszystkie nasze propozycje realizują wymagania ogólne i szczegółowe podstawy programowej z zakresu edukacji społecznej, a jednocześnie rozwijają kompetencje i pogłębiają wiedzę historyczną i obywatelską.

Stanowią alternatywę dla tradycyjnego modelu edukacji patriotycznej i pozwalają na przybliżenie dzieciom i młodzieży sensu Narodowego Święta Niepodległości, historii Polski oraz postaci Józefa Piłsudskiego posługując się bliskim im językiem, interaktywnymi narzędziami oraz oryginalną formułą graficzną.

Z ofertą programów edukacyjnych można zapoznać się tutaj >>

P7152227.JPG

 

 

Praktyczne informacje dotyczące zamawiania i realizowania warsztatów muzealnych:

wszystkie warsztaty znajdujące się w naszej ofercie są bezpłatne

zajęcia realizujemy na terenie Warszawy i okolicach

scenariusze warsztatów zostały przygotowane dla grup liczących maksymalnie 26 osób

bardzo prosimy o składanie zamówień z dwutygodniowym wyprzedzeniem

 

 

 

 

REGULAMIN REZERWACJI ZAJĘĆ:

1.       Zajęcia można zarezerwować wyłącznie poprzez formularz dostępny poniżej. Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia  jest automatycznie wygenerowana wiadomość przesłana na adres e-mail Zamawiającego.

2.       Pracownik Muzeum przesyła drogą mailową propozycję terminu zajęć. Nauczyciel rezerwujący zajęcia powinien w ciągu 5 dni roboczych potwierdzić go lub poprosić o wyznaczenie innego terminu.

3.       W przypadku braku otrzymania potwierdzenia terminu od nauczyciela, zajęcia nie odbędą się.

4.       Po otrzymaniu potwierdzenia od nauczyciela, pracownik Muzeum przesyła e-mail z załączonym potwierdzeniem rezerwacji zajęć wraz z terminem w formacie PDF.

 

Nr 107 str 4 Strefa informacji mieszkańcy spod 11_0.jpg

FORMULARZ REZERWACJI ZAJĘĆ

 

 

Informacja!

Z powodu rozpoczęcia prac budowlanych na terenie dworku "Milusin", zajęcia będą realizowane wyłącznie na terenie szkół i placówek edukacyjnych w Warszawie oraz jej najbliższych okolicach.

 

 

 

 

Kontakt:

Dział Edukacji

Michał Rukat

edukacja@muzeumpilsudski.pl

tel. (22) 842 04 25 wew. 23