Zaproszenie na V Ogólnopolskie Spotkanie KNH

Szanowni Państwo_podpis KJ_0.jpg

mam przyjemność zaprosić Państwa na V Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu Nauczyciela Historii działającego przy Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, które odbędzie się w 20 i 21 października w Białymstoku.

Tegoroczne spotkanie członków Klubu jest wyjątkowe. To właśnie stolica województwa podlaskiego Józefowi Piłsudskiemu jako pierwszemu Polakowi nadała tytuł Honorowego Obywatela Miasta Białegostoku. Ma to szczególne znaczenie ze względu na przypadającą w tym roku 150. rocznicę urodzin Pierwszego Marszałka Polski. Jestem przekonany, że pobyt w tym niezwykłym mieście będzie okazją do poznania wielu ciekawych miejsc i do dyskusji, a wspólnie spędzony czas stanie się inspiracją do pracy w nowym roku szkolnym.

V Spotkanie Członków Klubu  to również znakomita okazja, aby rozpocząć przygotowania do zbliżających się obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mam nadzieję, że program spotkania, wykłady i warsztaty z animatorami kultury dostarczą Państwu wiedzy, narzędzi i inspiracji do własnych działań, a organizowane w szkołach obchody Narodowego Święta Niepodległości będą niezapomnianymi dla uczniów i dla Państwa.

Do zobaczenia w Białymstoku!

                                               

                                        Podpis_KJ_0.jpg   

                                            Krzysztof Jaraczewski

                                            p.o. Dyrektor Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku