Co warto wiedzieć przed wizytą?

1. Uczestnictwo we wszystkich wydarzenia jest bezpłatne.

2. Ze względu na stan epidemii SARS-COV-2 liczba miejsc na wszystkich wydarzeniach oraz na wystawach jest limitowana.

3. Wystawa stała „Dla Rzeczypospolitej. Józef Piłsudski 1867-1935” mieści się w nowym budynku. Warunkiem zwiedzanie wystawy jest pobranie bezpłatnej wejściówki . Szacowany czas zwiedzania wystawy około 1 godz. 45 min.

4. Możliwość uczestnictwa w pozostałych wydarzeniach w zależności od dostępności miejsc. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą w punkcie informacyjnym.

5. Szacowany czas zwiedzania dworku „Milusin” i ogrodu historycznego z przewodnikiem to około 60 minut.

6. Uczestnikom wydarzeń zalecamy założenie obuwia na płaskiej podeszwie.

7. W związku ze stanem epidemii SARS-COV-2, na terenie Muzeum obowiązują szczególne zasady zwiedzania, m.in.:
a. obowiązek utrzymywania minimalnej odległości 1,5 metra między osobami poruszającymi się po całym terenie Muzeum,
b. obowiązek zakrywania ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach na terenie Muzeum,
c. obowiązek dezynfekcji rąk we wskazanych miejscach na terenie Muzeum,
d. w stanie epidemii nie ma możliwości korzystania z szatni i szafek depozytowych,
e. osoby nie stosujące się do zaleceń sanitarnych mogą zostać wyproszone.

Odwiedzając nasze Muzeum, zgadzają się Państwo z warunkami naszego Regulaminu. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Odwiedzających:

• info@muzeumpilsudski.pl