Dział Ekspozycji Stałej

Asystent

Bogumiła Rusiecka

b_rusiecka@muzeumpilsudski.pl


Kurator Galerii "Ziuk"

Archiwum Historii Mówionej

Michał Bronowicki

m.bronowicki@muzeumpilsudski.pl

tel. (22) 842 04 25 wew. 31


Kurator Galerii "Wiktor"

Agnieszka Kaczmarska

a.kaczmarska@muzeumpilsudski.pl

tel. (22) 842 04 25 wew. 31


Kurator Galerii "Komendant"

Michał Janik

m.janik@muzeumpilsudski.pl

 tel. (22) 842 04 25 wew. 24


Kurator Galerii "Marszałek"

Ewa Michalska

e.michalska@muzeumpilsudski.pl

Kurator Galerii "Marszałek"

Paweł Przeździecki

p.przezdziecki@muzeumpilsudski.pl

tel. (22) 842 04 25 wew. 24


Kurator Galerii "Symbol"

Angelika Dłuska

a.dluska@muzeumpilsudski.pl

 

Kurator Galerii "Symbol"

Małgorzata Basaj

m.basaj@muzeumpilsudski.pl

 tel. (22) 842 04 25 wew. 24