Siirry sisältöön

Zapisy w semestrze letnim 2018/2019 przyjmujemy ze szkół warszawskich i aglomeracji warszawskiej.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem edukacyjnym naszego Muzeum. Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 2011 roku i z każdym rokiem chcemy stopniowo rozbudowywać naszą ofertę tak, aby w przyszłości każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie.

Wszystkie nasze propozycje realizują wymagania ogólne i szczegółowe podstawy programowej z zakresu edukacji społecznej, a jednocześnie rozwijają kompetencje i pogłębiają wiedzę historyczną i obywatelską. Stanowią alternatywę dla tradycyjnego modelu edukacji patriotycznej i pozwalają na przybliżenie dzieciom i młodzieży sensu Narodowego Święta Niepodległości, historii Polski oraz postaci Józefa Piłsudskiego posługując się bliskim im językiem, interaktywnymi narzędziami oraz oryginalną formułą graficzną.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.


W JAKI SPOSÓB REZERWOWAĆ ZAJĘCIA?

Warsztaty można zarezerwować wyłącznie poprzez formularz dostępny pod linkiem znajdującym się pod opisem każdych zajęć.
Pracownik Muzeum prześle drogą mailową propozycję terminu. Nauczyciel rezerwujący zajęcia powinien w ciągu 7 dni potwierdzić go lub poprosić o wyznaczenie innego terminu.

Po otrzymaniu potwierdzenia od nauczyciela, pracownik Muzeum przesyła e-mail z załączonym potwierdzeniem rezerwacji zajęć w formacie PDF. Tylko taki dokument  ostatecznie potwierdza rezerwację zajęć.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: edukacja@muzuempilsudski.pl

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE WARSZTATY?

Warsztaty prowadzimy na terenie szkół. W jednych zajęciach może brać udział jedna klasa (maks. 26 osób). Warsztaty trwają dwie godziny lekcyjne (90 minut). W czasie ich trwania w sali musi przebywać nauczyciel.
Na każdych warsztatach uczniowie są aktywnie angażowani w ich przebieg! Dzięki zastosowaniu różnych form aktywizacji, zapewniamy, że nie będą się nudzić.

Regulamin warsztatów do pobrania TUTAJ.

Copyrights 2018, Muzeum Józefa Piłsudskiego.

strony internetowe Millenium Studio