Zajęcia muzealne dla szkół i przedszkoli

Do końca 2020 roku Muzeum prowadzi tylko zajęcia online.

Muzealne zajęcia online przygotowane są zarówno do realizacji w warunkach szkolnych, kiedy uczniowie znajdują się w klasie i łączą z edukatorem za pomocą sieci szkolnej, jak i w warunkach domowych, kiedy każdy z uczniów korzysta z komputera domowego. W przypadku zmiany trybu pracy szkół, czyli zamknięcia placówek i zdalnej formuły pracy, grupy zapisane na stacjonarne zajęcia muzealne będą mogły skorzystać z alternatywnej formy spotkania online.

schemat przedstawiający jak zapisać grupę na zajęcia online Ze względu na obostrzenia związane z pandemią do końca 2020 roku będą prowadzone wyłącznie zajęcia online. Katalog przedstawiający ofertę zajęć online można ściągnąć poniżej.

kliknij, aby pobrać program zajęć online dla szkół

Katalog ukazujący pełną ofertę edukacyjną Muzeum, zajęcia online oraz stacjonarne, można pobrać >>stąd.

Pliki do pobrania:
regulamin zajęć online (2020)