Zajęcia muzealne dla szkół i przedszkoli

Zapisy na bezpłatne lekcje online w semestrze wiosennym ROZPOCZĘTE! Od lutego zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia.

Muzealne zajęcia online przygotowane są zarówno do realizacji w warunkach szkolnych, kiedy uczniowie znajdują się w klasie i łączą z edukatorem za pomocą sieci szkolnej, jak i w warunkach domowych, kiedy każdy z uczniów korzysta z komputera domowego. W przypadku zmiany trybu pracy szkół, czyli zamknięcia placówek i zdalnej formuły pracy, grupy zapisane na stacjonarne zajęcia muzealne będą mogły skorzystać z alternatywnej formy spotkania online.

schemat przedstawiający jak zapisać grupę na zajęcia online Ze względu na obostrzenia związane z pandemią do końca 2020 roku będą prowadzone wyłącznie zajęcia online. Katalog przedstawiający ofertę zajęć online można ściągnąć poniżej.

Katalog ukazujący pełną ofertę edukacyjną Muzeum, zajęcia online oraz stacjonarne, można pobrać >>stąd.

Pliki do pobrania:
regulamin zajęć on-line (2020)
katalog zajęć on-line (PDF)

Zajęcia on-line sfinansowano ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022