Choinka w Sulejówku – o nietypowych ozdobach świątecznych (warsztaty rodzinne)

Kiedy: 19 grudnia 2021 (niedziela)
Gdzie: Sala Tokio w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Czas trwania: ok. 1,5 godziny
Wydarzenie płatne. Kup bilet online lub w kasie Muzeum (liczba miejsc ograniczona).
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat.

kliknij, aby kupić bilet

Lubicie przedświąteczną atmosferę i własnoręcznie przygotowywanie ozdób choinkowych? A może jesteście ciekawi, jak dawniej strojono domy i drzewka bożonarodzeniowe? O tym oraz o tradycjach świątecznych z przedwojennego Sulejówka dowiecie się na ostatnich w tym roku warsztatach rodzinnych. Wspólnymi siłami poznamy nietypowe materiały do stworzenia oryginalnych i pięknych ozdób, którymi będziecie mogli przystroić własne choinki.

Zajęcia realizowane są w ramach cyklu „Muzealne przygody z Helą”. Warsztaty w ramach tego cyklu odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Warsztaty poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.