Siirry sisältöön

Klub Nauczyciela Historii działa od października 2013 roku. Zrzesza nauczycieli historii, wspierając ich w rozwoju własnych zainteresowań historycznych i pasji pedagogicznej. Celem Klubu jest budowa środowiska otwartego na wymianę doświadczeń zawodowych. W jego skład wchodzą pedagodzy nauczający historii w sposób ciekawy i atrakcyjny, z wykorzystaniem nowoczesnych form przekazu.

 

Do Klubu należą nauczyciele z całej Polski oraz ze szkół polonijnych ze wszystkich poziomów nauczania. Członkowie Klubu regularnie spotykają się na kilkudniowych Zjazdach, któremu towarzyszy uroczysta kolacja oraz program warsztatów rozwijających kompetencje pedagogiczne. Członkowie mogą również ubiegać się o patronat honorowy Muzeum nad organizowanymi przez siebie wydarzeniami. Partnerem strategicznym w latach 2013-2022 było PKO.

 

Bardzo się cieszę, że jestem członkiem Klubu. Wzbogaca to mój warsztat pracy oraz pomaga spojrzeć inaczej na nauczanie historii: w sposób nowoczesny, z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych.

 

Wspaniałe wrażenia ze spotkania. Klub jest świetnym wsparciem edukacyjnym dla nauczyciela.

 

Ciekawe propozycje, bogaty program, interesujące warsztaty edukacyjne. Poza tym możliwość wymiany doświadczeń, integracja grupy wspaniałych ludzi.

 

Członkostwo w Klubie Nauczyciela Historii jest bezpłatne. Aby do niego dołączyć wystarczy napisać na adres: [email protected]

Formularz zgłoszeniowy do Klubu Nauczyciela Historii

Zapoznaj się z regulaminem (pdf) Klubu Nauczyciela Historii.

 

Copyrights 2024, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Strony internetowe Millenium Studio