Zespół

 

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Aleja Piłsudskiego 29, 05-070 Sulejówek

NIP: 8222284551

RIK: 80/2008

REGON: 141773282

 

Sekretariat Muzeum

muzeum@muzeumpilsudski.pl

(22) 778 80 88
(22) 778 80 00

 

 

Dyrektor Muzeum 

Robert Supeł

r.supel@muzeumpilsudski.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych

Jerzy Świdrak

j.swidrak@muzeumpilsudski.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych

prof. Grzegorz Nowik

g.nowik@muzeumpilsudski.pl

 

Dział  Badań Naukowych

dr Emil Noiński – Kierownik

e.noinski@muzeumpilsudski.pl

Dział Zbiorów

Roman Olkowski – Kierownik

r.olkowski@muzeumpilsudski.pl

Dział Wystaw i Popularyzacji Nauki

Wojciech Markert - Kierownik

w.markert@muzeumpilsudski.pl 

Dział Prawny i Zamówień Publicznych

Małgorzata Proksa-Binkowska - radca prawny

m.proksa@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Edukacji

Barbara Gołębiowska - Kierowniczka

b.golebiowska@muzeumpilsudski.pl

Dział Komunikacji i Promocji

Agata Grochowicka - Kierownik

a.grochowicka@muzeumpilsudski.pl

Dział Programów Lokalnych

Olga Ślifirska - Kierownik

o.slifirska@muzeumpilsudski.pl 

Dział Obsługi Odwiedzających 

Aleksandra Zagrodzka - Kierownik

a.zagrodzka@muzeumpilsudski.pl

Dział Administracji 

Karolina Korek - Kierownik

k.korek@muzeumpilsudski.pl 

Dział Księgowości 

Beata Rusiecka - Główny Księgowy

b.rusiecka@muzeumpilsudski.pl

Dział Kadr 

Sylwia Polkowska - Kierownik

s.polkowska@muzeumpilsudski.pl

Dział Bezpieczeństwa

Mieczysław Kuras - Kierownik

m.kuras@muzeumpilsudski.pl

Dział Infrastruktury

Wojciech Chmielewski - Kierownik

w.chmielewski@muzeumpilsudski.pl