Zespół

 

 

  

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Aleja Piłsudskiego 29, 05-070 Sulejówek

NIP: 8222284551

RIK: 80/2008

REGON: 141773282

 

Sekretariat Muzeum

muzeum@muzeumpilsudski.pl

(22) 778 80 00
(22) 778 80 00

 

Dyrektor Muzeum 

Robert Supeł

r.supel@muzeumpilsudski.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych

Jerzy Świdrak

j.swidrak@muzeumpilsudski.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. naukowych

prof. Grzegorz Nowik

g.nowik@muzeumpilsudski.pl

 

 

 

 

Pełnomocnik Dyrektora ds. wykonania ekspozycji stałej

Sławomir Różański

s.rozanski@muzeumpilsudski.pl

 

Dział  Badań Naukowych

dr Emil Noiński – p.o. Kierownika

e.noinski@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Zbiorów

Roman Olkowski – Kierownik

r.olkowski@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Wystaw i Popularyzacji Nauki

Wojciech Markert - Kierownik

w.markert@muzeumpilsudski.pl 

 

Aranżacja wnętrz zabytkowych

Katarzyna Jaruzelska-Kastory

k.jaruzelska@muzeumpilsudski.pl

Dział Edukacji

Barbara Gołębiowska - Kierowniczka

b.golebiowska@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Promocji i Komunikacji

Agata Grochowicka - Kierownik

a.grochowicka@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Programów Lokalnych

dr Beata Nessel - Łukasik - Kierownik

b.nessel@muzeumpilsudski.pl 

 

Dział Obsługi Odwiedzających 

Aleksandra Zagrodzka - Kierownik

a.zagrodzka@muzeumpilsudski.pl

 

 

 

 

Dział Księgowości 

Beata Rusiecka - Główny Księgowy

b.rusiecka@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Kadr 

Sylwia Polkowska - Kierownik

s.polkowska@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Bezpieczeństwa

Mieczysław Kuras - Kierownik

m.kuras@muzeumpilsudski.pl

 

Dział Infrastruktury

Wojciech Chmielewski - Kierownik

w.chmielewski@muzeumpilsudski.pl 

 

Dział Administracji 

Karolina Korek - Kierownik

k.korek@muzeumpilsudski.pl