Wakacyjne warsztaty z druku 3D/Літній майстер-клас з 3D-друку

Godzina: 10.00 – 13.00
Czas trwania jednego spotkania: ok. 3 h
Bezpłatne/Liczba miejsc ograniczona
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 8-12 lat.

kliknij, aby pobrać biletSpędzasz wakacje w domu? Szukasz dla siebie nowego, ciekawego zajęcia? Lubisz technikę? A może nie lubisz i chcesz się do niej przekonać? Dowiedz się, jak działają drukarki 3D oraz aktywnie i twórczo spędź czas wakacji, poprzez udział w letniej odsłonie warsztatów rodzinnych!

W trakcie dwudniowych zajęć poznasz podstawy technologii 3D, na własne oczy zobaczysz pracę drukarek, a przede wszystkim wymyślisz projekt modelu przestrzennego, który następnie wydrukujemy w naszej muzealnej warsztatowni. Jedyne co musisz przygotować przed spotkaniem to dobry humor i chęć do działania!

Dzięki warsztatom rodziny wspólnie przekonają się, co wspólnego z historią może mieć technika druku 3D. A wszystko podczas praktycznych działań, połączonych z majsterkowaniem. Prawda, że to wspaniały pomysł na wakacyjną aktywność?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale konieczne jest pobranie darmowego biletu rodzinnego ze strony lub bezpośrednio w kasie (w ramach biletu rodzinnego mogą wejść 2 osoby, w tym minimum jedna osoba dorosła). W przypadku rodzin wielodzietnych prosimy o rezerwację większej liczby biletów, np. w przypadku 2 dzieci – dwa bilety rodzinne.

Warsztaty są dwudniowe i odbędą się we wtorek 19 lipca oraz w czwartek 21 lipca, w godzinach 10:00-13:00. Konieczna jest obecność w obu dniach warsztatowych. Uczestników prosimy o przybycie na miejsce 10 minut przed rozpoczęciem warsztatów. Spotykamy się przy wejściu głównym do Muzeum, na poziomie 0.

Warsztaty poprowadzą Agata Augustynowicz i Julia Janowska – pracowniczki Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Robisz.To, będącego Partnerem projektu.

Дата,день тижня: 19 VII та 21 VII
Час: 10:00 – 13:00
Тривалість однієї зустрічі: приблизно 3 години
Безкоштовно / Кількість місць обмежена

kliknij, aby pobrać bilet

Ви проводите відпустку вдома? Шукаєте для себе нове і цікаве заняття? Вам подобається техніка? А може вам це не подобається і ви хочете переконатися в цьому? Дізнайтесь, як працюють 3D-принтери, та проведіть відпустку активно та креативно, взявши участь у літньому випуску сімейних майстер-класів!

Під час дводенного курсу ви навчитеся основам 3D-технологій, на власні очі побачите роботу принтерів, а головне – придумаєте дизайн просторової моделі, яку ми потім роздрукуємо в наша музейна майстерня. Все, що вам потрібно підготувати до зустрічі – це гарний настрій і бажання діяти!

Завдяки майстер-класам сім’ї разом дізнаються, яке відношення може мати техніка 3D-друку до історії. І все під час практичних занять у поєднанні з саморобкою. Хіба це не чудова ідея для літнього відпочинку?
Запрошуємо сім’ї з дітьми 8-12 років. Участь у майстер-класі безкоштовна, але необхідно завантажити безкоштовний сімейний квиток на сайті або безпосередньо в касі (сімейний квиток може складатися з 2 осіб, в тому числі хоча б одного дорослого). У випадку великої сім’ї, будь ласка, бронюйте більше квитків, наприклад, якщо у вас 2 дітей – два сімейних квитки.

Семінар триватиме два дні і проходитиме у вівторок 19 липня та у четвер 21 липня з 10:00 до 13:00. Необхідно бути присутнім в обидва дні семінару. Прохання до учасників приходити за 10 хвилин до початку семінару. Ми зустрічаємося біля головного входу в музей, на рівні 0.

Майстер-класи проведуть Агата Августинович та Юлія Яновська – працівники відділу освіти Музею імені Юзефа Пілсудського в Сулеювку та представники Асоціації Robisz To, яка є партнером проекту.