We wtorek 9 kwietnia 2024 roku Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku podpisało z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego umowę nr 122/DFV/MA/2024 na dotację celową na wydatki inwestycyjne na sfinansowanie zadania „Przebudowa zabytkowego budynku „Drewniak” wraz z modernizacją budynków gospodarczych – Etap II (stan wykończeniowy)”.

Szczegółowy zakres zadania to przebudowa zabytkowego drewnianego budynku w kompleksie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, w tym obsługa inwestycji (m.in. nadzory: autorski, inwestorskie i konserwatorskie) oraz konserwatorska renowacja elementów drewnianych.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW
MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
Zadanie: Przebudowa zabytkowego budynku „Drewniak” wraz z modernizacją budynków gospodarczych – Etap II (stan wykończeniowy)

DOFINANSOWANIE