Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty! XI edycja międzymuzealnej gry

fragment plakatu akcji: rysunek w stylistyce dziecięcej  przedstawiający biegnącą dziewczynkę na tle budynków z różnych epok

Czy wakacje w Warszawie muszą być nudne? Czy do muzeum chodzi się tylko na szkolne wycieczki? Z pewnością nie! Przekonasz się o tym biorąc udział w naszej międzymuzealnej grze „Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś Ty!”.

W tym roku startujemy już po raz jedenasty! Tym razem tematem jest „Warszawa kiedyś i dziś”. Czy wodozbiór to biblioteka z wodą? Czy piaskarze lepili babki? Jak grało się w kapsle? Czy amonit to starożytny władca Egiptu? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi uczestnicząc w naszej tegorocznej zabawie.

Zapraszamy wszystkich dociekliwych, lubiących przygodę i detektywistyczne zagadki. Odwiedzimy najciekawsze miejsca w Warszawie i okolicach. Będziemy podziwiali budowle, zagłębiali się w czeluści historii i podziwiali wspaniałe okazy w ogrodzie botanicznym. Pokażą nam swoje sekrety stare pałace i siedziby wielkich bohaterów. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, z nami nie można się nudzić, będzie się działo!

Dla tych, którzy wykonają zadania przynajmniej z ośmiu miejsc mamy wspaniale nagrody!

Zaczynamy 21 czerwca, dowiedz się więcej na stronie:  www.razdwatrzywarszawiak.pl

plakat akcji: rysunek w stylistyce dziecięcej  przedstawiający biegnącą dziewczynkę na tle budynków z różnych epok