Co w trawie piszczy? Sprawdzamy, kto mieszka w milusińskim ogrodzie (warsztaty rodzinne)

Kiedy: 18 września 2022 r. (niedziela)
Godzina: 12:00
Gdzie: ogród historyczny Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku/sala edukacyjna (w razie niepogody)
Czas trwania: ok. 1,5 godziny
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat

kliknij, aby kupić bilet

W milusińskim ogrodzie znajduje się wiele drzew, kwiatów i traw. Wśród nich mieszkają różne zwierzęta, zarówno te małe, jak i te nieco większe. Tak zresztą było także za czasów, gdy mieszkali tu państwo Piłsudscy . Jakie zwierzęta i owady można było spotkać tu dawniej, a jakie żyją tu obecnie? Tego wszystkiego będziecie mogli dowiedzieć się już w niedzielę 18 września!

Jeśli chcecie wyruszyć z nami na poszukiwania tropów i śladów mieszkańców milusińskiej puszczy – zapraszamy do udziału w najbliższych warsztatach rodzinnych, realizowanych w ramach cyklu „Muzealne przygody z Helą”. Spotkania w ramach tego cyklu odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Warsztaty poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.