Czego oczy nie widzą. Muzeum relacyjne – czyli o współpracy z mieszkańcami Sulejówka (online)

pracowniczka Muzeum przygląda się wraz z wolontariuszką, osobą w wieku emerytalnym, folderowi muzealnemu.Data: czwartek, 8 kwietnia 2021 r.

Online – na żywo na Facebooku

Czas: około godziny

Wydarzenie bezpłatne

Czy w Muzeum można zrobić własną wystawę? Kto w weekendy wita gości Muzeum? Dla kogo schody w willi Bzów były za wąskie? I jak się gra w krokieta?

Na te pytania odpowie Olga Ślifirska z Działu Programów Lokalnych, który mieści się w Willi Bzów – budynku będącym częścią kompleksu Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, miejscem pracy, ale także spotkań z wolontariuszami Muzeum, mieszkańcami Sulejówka i okolic.

Zajęcia online sfinansowano ze środków MKDNiS w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022

logotypy biura programu Niepodległa oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu