Dobre Rozmowy: Nuda w mieście. Czy teraz nudzimy się bardziej?

Kiedy: 18 czerwca 2023 r. (niedziela)
Godzina: 10.30
Czas trwania: 1,5 godziny
Gdzie: Willa Bzów
Wstęp wolny

Za chwilę zaczynają się wakacje, dzieci rozjadą się po obozach lub dziadkach, część zostanie w domu ale u wszystkich będzie się działo! Zaraz, zaraz czy na pewno nadal tak jest? Czy niezależnie od tego czy na wyjeździe, u dziadków czy w domu wolny czas spędzamy po prostu ze smartfonem w ręku? Co robicie w wolnym czasie? Czy kiedyś umieliśmy go lepiej wykorzystać? A może nie było czasu się nudzić? Zapraszamy na rozmowę, którą zakończymy partyjką retro gry z domu Piłsudskich.

Spotkania w cyklu mają swobodną formułę rozmowy w której oddajemy Wam głos. Chcemy spotkać się przy kawie i ciastku, żeby poznać Wasze zdanie ale też zachęcić do dyskutowania w atmosferze szacunku do rozmówcy.

#FundacjaRozwojuSpołeczeństwaInformacyjnego


Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Jak rozmawiać? Wspieranie umiejętności informacyjnych jako podstawowej kompetencji świadomego obywatelstwa w demokracji uczestniczącej”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.