Epoka od kuchni rodzinnie – online

Wszystkich smakoszy, którzy lubią kuchenne eksperymenty w każdą ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy do wspólnego gotowania. Chcemy się przekonać, czy dawne przepisy sprawdzają się także współcześnie.

W ramach programu dla rodzin organizujemy wyjątkowe spotkania online, podczas których zachęcamy do wspólnego poznawania historycznych przepisów: „Epoka od kuchni rodzinnie”. Do tej pory podczas warsztatów poznawaliśmy między innymi przepisy kuchni dyplomatycznej, potrawy serwowane na pokładzie MS Piłsudski, eleganckie desery czy przysmaki kuchni litewskiej.

Spotkania są niezwykłą okazją do poznawania ciekawych opowieści, dotyczących historii kulinarnej. To także świetny sposób na rodzinne spędzanie czasu, podczas wspólnego przygotowywania oryginalnych posiłków. W dodatku bez konieczności wychodzenia z domu! Warsztaty prowadzi Agnieszka Kuś – edukatorka, przewodniczka i autorka wielu ciekawych tekstów poświęconych podróżom i oczywiście historii kulinarnej.

Warsztaty w ramach cyklu „Epoka od kuchni rodzinnie” odbywają się za pośrednictwem platformy ZOOM, a udział w nich jest bezpłatny. Wystarczy dokonać rezerwacji wejściówki za pomocą strony internetowej.

Sprawdź program warsztatów i dostępność biletów w kalendarzu wydarzeń>>.

Zajęcia online sfinansowano ze środków MKDNiS w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

logo Muzeum Piłsudskiego, Biura Programu Niepodległa i Ministerstwa Kultury