Jak po 1918 roku technologia przyczyniła się do rozwoju wolnej Polski i jej kultury? – spacer interpretacyjny po wystawie stałej

Kiedy: 23 września 2023 r. (sobota)
Gdzie: wystawa stała (spotykamy się przy wejściu głównym do Muzeum)
Czas trwania: ok. 2 godziny
Zapraszamy młodzież, dorosłych, seniorów.
Wydarzenie bezpłatne (liczba miejsc ograniczona)

Zapraszamy do uczestnictwa w spacerze interpretacyjnym po wystawie stałej, którego tematem jest wpływ technologii na rozwój państwa i jego kultury. Taki spacer to nic innego jak wspólna przygoda na wystawie, podczas której przyjrzymy się kilku wybranym eksponatom. Razem zastanowimy się jak odbieramy je współcześnie i jaka może kryć się za nimi historia.

Wybierzcie się z nami na wystawę i odkryjcie zupełnie nową opowieść o Józefie Piłsudskim i czasach, w których żył!

Inspiracją do spaceru jest wrześniowe seminarium w gronie międzynarodowych przyjaciół Muzeum, poświęcone interpretacji dziedzictwa. Seminarium jest podsumowaniem wielomiesięcznej pracy nad poszerzaniem wiedzy i kompetencji pracowniczek i pracowników muzeum, którzy uczestniczyli w certyfikowanych szkoleniach w Chorwacji.

Spacer interpretacyjny pt.: „Jak po 1918 roku technologia przyczyniła się do rozwoju wolnej Polski i jej kultury?” poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, certyfikowana przewodniczka.