Koncert w Muzeum: Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego oraz Chór LXXV LO im. Jana III Sobieskiego

Kiedy: 6 października 2022 r. (piątek)
Gdzie: sala Paderewskiego, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Wstęp wolny

W tym roku odbywa się już 10. Spotkanie Klubu Nauczyciela Historii. To już 10 lat działalności Klubu, który zrzesza nauczycieli historii, wspierając ich w rozwoju własnych zainteresowań historycznych i pasji pedagogicznej.

Chcemy tę edycję uczcić w wyjątkowy sposób, dlatego zapraszamy zarówno członkinie i członków Klubu, jak też wszystkich chętnych, na wyjątkowy koncert w Sali Paderewskiego w naszym Muzeum. Przed zebranymi słuchaczami wystąpią uczennice i uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego z Sulejówka, oraz chór LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego z Warszawy.

Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o Klubie Nauczyciela Historii: Klub Nauczyciela Historii – Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (muzeumpilsudski.pl)

Szanowni Państwo, omyłkowo podawaliśmy złą datę wydarzenia (7 października, piątek). Koncert odbędzie się w czwartek, 6 października.