Łączy nas muzyka / Музика нас єднає

Kiedy: 9 kwietnia/квітень 2022
Gdzie: salonik Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Wstęp wolny

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i Szkoła Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku zapraszają na bezpłatny koncert uczniów i uczennic szkoły muzycznej I i II stopnia. Dla słuchaczy będzie to okazja nie tylko do spotkania z muzyką, ale również integracji mieszkanek i mieszkańców Sulejówka i regionu. Zapraszamy polskie i ukraińskie rodziny, aby wymienić się uśmiechami wsłuchując w ponadczasowe i nie znające granic dźwięki. Wydarzenie będzie okazją dla dzieci i młodzieży do zaprezentowania swoich umiejętności w zróżnicowanym repertuarze, który wybrzmi solowo na fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, flecie, saksofonie, akordeonie, perkusji, gitarze i harfie. Nie zabraknie także akcentu ukraińskiego, ale program koncertu niech pozostanie niespodzianką!

Zachęcamy do przekazywania zaproszenia.

Концерт «Музика нас єднає»

Музей Юзефа Пілсудського в Сулеювеку та Музичная школа імені Ігнація Яна Падеревського в Сулеювеку, запрошують на безкоштовний концерт учнів музичної школи 1-го та 2-го ступенів. Для глядачів це буде можливість не лише познайомитися з музикою, але також об’єднатися з мешканцями Сулеювека та регіону. Захід дасть можливість дітям та молоді представити свою майстерність у різноманітному репертуарі (гра на фортепіано, скрипці, віолончелі, флейті, саксофоні, акордеоні, ударних, гітарі та арфі). Український акцент теж буде, але нехай концертна програма залишиться сюрпризом!

Просимо передати запрошення всім зацікавленим.