Mamy Mamom – spotkanie dla mam z Ukrainy i z Sulejówka/ Матері для матерів – зустріч для мам з України та Сулеювека

Kiedy: 6 marca (niedziela)
Gdzie: sala Tokio w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Na spotkaniu mile widziane są dzieci, na które będą czekały zabawki oraz miejsce do wspólnego spędzenia czasu.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie przy kawie i ciastku dla mam z Sulejówka – zarówno tych, które mieszkają tu już dłuższy czas, jak i tych, które przyjechały do nas z Ukrainy w ostatnich dniach.

Na miejscu będzie czekać na nas kawa i herbata, a chętnych zachęcamy do przyniesienia ze sobą słodkich wypieków, przekąsek. Spotkanie będzie okazją do poznania się i integracji. Stwórzmy wspólne miejsce dla wszystkich mam z naszego miasta i pokażmy, że nasza społeczność jest otwarta dla wszystkich.

Dla uczestniczek wydarzenia przygotowaliśmy niespodziankę – darmowy wstęp na wystawę stałą Muzeum.

Serdecznie prosimy rodziny przyjmujące uchodźców z Ukrainy o przekazanie zaproszenia na spotkanie

Коли: 6 березня (неділя)
Година: 15:00
Де: Зал Токіо в музеї Юзефа Пілсудського в Сулеювеку

На зустрічі приймемо дітей, на яких чекають іграшки та місце для спільного проведення часу.

Щиро запрошуємо на зустріч за кавою та печивом усіх мам із Сулеювека – як тих, хто тут давно живе, як і тих, хто останніми днями приїхав до нас з України.

На вас чекатиме кава та чай. Ми заохочуємо також усіх бажаючих принести з собою солодку випічку та закуски. Зустріч буде нагодою познайомитися та інтегруватися. Давайте створимо спільне місце для всіх мам нашого міста та покажемо, що наша громада відкрита для всіх.

Для учасників заходу ми підготували сюрприз – безкоштовний вхід до постійної експозиції Музею.
Просимо сім’ї, які приймають біженців з України, передати їм запрошення на зустріч.