Mamy Niepodległą! 2020

Mamy Niepodległą! jest ogólnopolską akcją społeczną skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek, czy poglądy i zainteresowania. Już od 2013 roku pocztówką, która zmniejsza dystans między nadawcą a odbiorcą, promujemy radosne świętowanie uwalniające pozytywne emocje od Bałtyku do Tatr.

ŚWIĘTUJMY RAZEM, ŻE MAMY NIEPODLEGŁĄ!

W 2020 roku szczególnego znaczenia nabiera symbolika pozdrowień i wyrazów pamięci poprzez pocztówkę. Każda z edycji akcji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa uznanych artystów, promocja nowoczesnego patriotyzmu i upowszechnianie dzielenia się radością. To już ponad milion uśmiechów nadawców i odbiorców pocztówek z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Bardzo się cieszymy, że po raz ósmy możemy zaprosić Was do wspólnego świętowania – Mamy Niepodległą!

CHCĘ POCZTÓWKĘ EDYCJI 2020, CO ZROBIĆ?

Szkoły i przedszkola – instytucje kultury – instytucje publiczne (pakiety pocztówek)


Jeśli jako nauczyciel chcesz przeprowadzić akcję na terenie placówki edukacyjnej lub pracujesz w instytucji kultury i masz pomysł na wykorzystanie akcji lokalnie – wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wyłącznie za jego pośrednictwem otrzymasz deklarowaną liczbę pocztówek.

Intencją akcji jest, aby możliwie wszystkie zamówione kartki zostały rozdystrybuowane do 15 listopada 2020 r., jednak ze względu na szczególną sytuację pandemiczną, każda placówka indywidualnie może zdecydować o przesunięciu akcji (bez konieczności informowania Muzeum).

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania zapasów.

Odbiorca indywidualny (pojedyncze pocztówki)

Bezpłatną pocztówkę będzie można otrzymać w jednym z naszych punktów dystrybucji w wybranych miastach – mapka i lista zostaną niebawem opublikowane. Punkty będą czynne przeważnie od 7 do 15 listopada lub do wyczerpania zapasów.