Marcowe osobliwości, czyli o sztuce zaskakiwania solenizanta Józefa | cykl: Muzealne przygody z Helą

Co: warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat
Kiedy: 17 marca (niedziela)
Gdzie: sala warsztatowa + wystawa stała (spotykamy się przy wejściu głównym do Muzeum)

Bilety: tak, liczba miejsc ograniczona

Jak wspominała Aleksandra Piłsudska, imieniny jej męża „nieodmiennie przewracały normalny tryb życia w Sulejówku”. Marcowe święto w dworku „Milusin” na pewno było gwarne, pełne śpiewów i radosnych okrzyków. Jeśli macie chęć zanurzyć się w atmosferę świętowania sprzed stu lat, dowiedzieć, jakimi osobliwymi prezentami bywał obdarowywany Józef Piłsudski oraz stworzyć upominki dla swoich bliskich i własną kompozycję imieninowej herbaty to dołączcie do rodzinnych warsztatów!

Warsztaty poprowadzi Ewa Bielecka, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.