Muzealne przygody z Helą: Jesień w Milusinie – warsztaty fotograficzne

Kiedy: 19 września 2021 r.
Gdzie: ogród historyczny Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (zbiórka przy wejściu głównym)
Czas trwania: ok. 1,5 godziny
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat

Wydarzenie płatne
Liczba miejsc ograniczona

kliknij, aby kupić bilet

Zastanawiacie się co ciekawego można odkryć w ogrodzie, w którym niegdyś bawiły się córki Józefa Piłsudskiego? Jeśli tak, koniecznie udajcie się z nami na spacer po tym wyjątkowym miejscu! Nasze ogrodowe odkrycia uwiecznimy na zdjęciach, które następnie umieścimy we własnoręcznie zrobionych ramkach. Spotkanie będzie świetną okazją do rozmowy o tym, jak dawniej wyglądał ogród w Sulejówku. A możemy się o tym przekonać właśnie dzięki fotografiom.

Jeśli chcesz wczuć się w rolę detektywa fotografa – weź udział w najbliższych warsztatach rodzinnych, realizowanych w ramach cyklu „Muzealne przygody z Helą”. Warsztaty w ramach tego cyklu odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Warsztaty poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Aby wziąć udział w warsztatach nie jest konieczne posiadanie własnego aparatu fotograficznego.