O sztuce gwoździa i nitki – tworzymy obrazy geometryczne

Kiedy: 3 kwietnia 2022 (niedziela)
Gdzie: Sala Tokio
Czas trwania: ok. 2,5 godziny
Liczba miejsc ograniczonakliknij, aby kupić bilet

Co gwoździe i nitki mogą mieć wspólnego z dziełami sztuki? Tego dowiecie się na najbliższych warsztatach w ramach cyklu „Wytwórnia zabawy – o historii inaczej”. Wspólnie będziemy tworzyć wyjątkowe obrazy geometryczne, wykorzystując do tego właśnie… gwoździe i nici. Jeśli chcesz poznać wyjątkową technikę plastyczną, która łączy w sobie elementy majsterkowania z działaniem artystycznym – koniecznie weź udział w tych warsztatach rodzinnych! Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmowy o najbardziej charakterystycznych dla naszego muzeum obiektach i symbolach, których kształty posłużą nam jako szablony dzieł.
Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „O sztuce gwoździa i nitki – tworzymy obrazy geometryczne”! Czeka nas świetna zabawa, wynikająca z poznawania historii poprzez majsterkowanie.

Najbliższe warsztaty realizowane są w ramach cyklu „Wytwórnia zabawy – o historii inaczej”. Zajęcia z tego cyklu odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Podczas tych zajęć rodziny mogą korzystać z zasobów muzealnej warsztatowni. „Wytwórnia zabawy – o historii inaczej” to kontynuacja projektów, tworzonych we współpracy ze Stowarzyszeniem Robisz.To.

Warsztaty poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.