Rekrutacja na kurs dla przewodników i edukatorów Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Dziękujemy wszystkim osobom, które wysłały zgłoszenie na Kurs dla edukatorów i przewodników. W chwili obecnej ze względu na sytuację epidemiologiczną uruchomienie kursu zostaje wstrzymane do odwołania. Ze względu na dużą ilość wysłanych zgłoszeń i odroczenie rozpoczęcia kursu zdecydowaliśmy się przeprowadzić drugi etap rekrutacji – w ciągu tygodnia wyślemy do Państwa informację w tej sprawie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach dla przewodników i edukatorów. W zakres kursu wchodzą spotkania z kuratorami poszczególnych galerii wystawy stałej Muzeum oraz szkolenie Echocast dotyczące pracy ze zwiedzającym, ze szczególnym uwzględnieniem interpretacji zabytków. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma dwa certyfikaty. Jeden uprawniający do oprowadzania po Muzeum oraz prowadzenia zajęć z oferty, drugi Echocast.

Spotkania będą odbywały się w siedzibie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku wg następującego harmonogramu: 28 marca, 18 kwietnia, 25 kwietnia, 9 maja, 30 maja, 27-28 czerwca. Planowane godziny odbywania się spotkań to około 10 – 16.

13 czerwca – egzamin teoretyczny z epoki i biografii Józefa Piłsudskiego (materiał merytoryczny zostanie przygotowany przez pracowników Muzeum, kursanci będą zobowiązani zapoznać się z nim we własnym zakresie)

11-12 lipca – egzamin praktyczny na wystawie stałej

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kursu.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do 9.03.2020 dostępnego na stronie w zakładce przewodnicy.
Osoby zakwalifikowane na kurs otrzymają potwierdzenie udziału do 16.03.2020

Liczba miejsc ograniczona, kurs przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres:

przewodnicy@muzeumpilsudski.pl

lub 22 842 04 25 (wew. 15)