Senioralne czwartki – już od 19 sierpnia!

Dwóch mężczyzn o siwych włosach na wystawie stałej Muzeum. Napis "Senioralne czwartki"
Kiedy: każdy czwartek

Miejsce: wystawa stała Muzeum
Czas trwania: ok. 2 godzin

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zaprasza na Senioralne czwartki. Specjalna oferta dla osób w wieku 60+ rusza od 19 sierpnia. W każdy czwartek o godzinie 14:30 seniorzy mogą skorzystać z bezpłatnej usługi przewodnickiej.

Na wszystkich zwiedzających w wieku 60+, którzy zakupili bilet ulgowy w cenie 15 zł będzie czekał przewodnik, za którego usługę nie trzeba płacić. Aby skorzystać z oferty wystarczy okazać przy zakupie biletu dokument potwierdzający wiek (60+).

Razem z przewodnikiem seniorzy zwiedzą całą wystawę stałą Muzeum. Zwiedzanie zajmie około 2 godzin. Odkrywanie wystawy z przewodnikiem daje możliwość usłyszenia dodatkowych ciekawostek oraz zadawania pytań o szczególnie interesujące zwiedzających zagadnienia.

Budynek muzealny dostosowany jest do potrzeb osób mających trudności z poruszaniem się. Przed lub po zwiedzaniu można posilić się w restauracji muzealnej „Adelcia”.

kliknij, aby kupić bilet