Senioralne czwartki

Dwóch mężczyzn o siwych włosach na wystawie stałej Muzeum. Napis "Senioralne czwartki"Kiedy: każdy czwartek
Początek zwiedzania o godzinie 13.00
Miejsce: wystawa stała Muzeum
Czas trwania: ok. 2 godzin
Oferta tylko dla indywidualnych zwiedzających. Liczba miejsc jest ograniczona.


Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku zaprasza na Senioralne czwartki. Specjalna oferta dla osób w wieku 60+ jest już dostępna! W każdy czwartek o godzinie 13:00 seniorzy mogą skorzystać z bezpłatnej usługi przewodnickiej.

Na zwiedzających indywidualnych w wieku 60+, którzy zakupili bilet ulgowy w cenie 15 zł będzie czekał przewodnik, za którego usługę nie trzeba płacić. Aby skorzystać z oferty wystarczy okazać przy zakupie biletu dokument potwierdzający wiek (60+).

Razem z przewodnikiem seniorzy zwiedzą całą wystawę stałą Muzeum. Zwiedzanie zajmie około 2 godzin.  Do przewodnika może dołączyć maksymalnie 15 osób. Odkrywanie wystawy z przewodnikiem daje możliwość usłyszenia dodatkowych ciekawostek oraz zadawania pytań o szczególnie interesujące zwiedzających zagadnienia.

Budynek muzealny dostosowany jest do potrzeb osób mających trudności z poruszaniem się. Przed lub po zwiedzaniu można posilić się w bistro i kawiarni muzealnej „Adelcia”.

Grupy zorganizowane zapraszamy do rezerwacji zwiedzania z przewodnikiem na wyłączność według zasad opisanych w zakładce Zaplanuj wizytę>>.

kliknij, aby kupić bilet