Spacer po Sulejówku w ramach cyklu PoSul

PoSul to cykl spacerów po Sulejówku przygotowanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku we współpracy z
Towarzystwem Krajoznawczym Krajobraz oraz grupą wolontariuszu i wolontariuszek Muzeum.

Trasa każdego ze spacerów prowadzi w inne niezwykłe miejsce w Sulejówku. Dzięki autorkom i autorom spacerów mamy okazję odkryć aleję zabytkowych dębów – piękny, a mało znany pomnik przyrody, poznać tajemnice zbudowanego w latach 50. osiedla wojskowego, przyjrzeć sąsiedzkim ogródkom kwiatowym i warzywnym tworzonym z dużym zaangażowaniem przez mieszkańców i mieszkanki miasta.

W niedzielę 25 października zapraszamy na jeden ze spacerów: odwiedzimy osiedle wojskowe, odkryjemy niezwykłe zakamarki pobliskiego rodzinnego ogrodu działkowego i wyobrazimy sobie, jak mogły wyglądać imprezy w budynku dawnego kasyna.

Zbiórka 11.30 przy stacji kolejowej Sulejówek – przy kiosku. Spacer potrwa do dwóch godzin. Maseczki są obowiązkowe.