Spotkanie rówieśnicze w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku/Зустріч однолітків в музеї Юзефа Пілсудського в Сулеювку

Kiedy: 28 maja 2022 r. (sobota)
Gdzie: Sala Tokio Muzeum (poziom -3)
Wydarzenie bezpłatne

Młodzieżowa Rada Muzeum Józefa Piłsudskiego wraz z nastoletnimi wolontariuszami zapraszają wszystkich kolegów i koleżanki na spotkanie w przestrzeni Muzeum. Zapraszamy naszych rówieśników z Sulejówka i okolic. Spędźmy wspólnie czas, porozmawiajmy, poznajmy się i razem działajmy twórczo!

Zaplanowaliśmy dla was:

• warsztaty z tworzenia tulipanów origami,
  • słodki poczęstunek,
  • wspólne zwiedzanie wystawy stałej Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Ciesz się z nami wiosną i daj się zaprosić do Muzeum! Niech ogród Marszałka zakwitnie w polsko-ukraińskich barwach!

Masz pytania? Skontaktuj się z koordynatorką wydarzenia: [email protected]

Коли: 28.05.2022 (субота)
Година: 12:00
Де: Зал Токіо в музеї Юзефа Пілсудського (-3 поверх)
Захід безкоштовний

Молодіжна рада Музею імені Юзефа Пілсудського разом із підлітками-волонтерами запрошують усіх колег на зустріч у просторі музею. Запрошуємо однолітків із Сулеювка та околиць. Давайте разом проводити час, спілкуватися, знайомитися та творити разом!

Ми запланували для вас:

• майстер-класи зі створення тюльпанів орігамі,
  • солодке частування,
  • спільна екскурсія основною експозицією Музею імені Юзефа Пілсудського в Сулеювку.

Насолоджуйтесь весною разом з нами та дозвольте запросити вас до музею! Нехай маршальський сад цвіте польсько-українськими фарбами!

У вас є які-небудь питання? Зв’яжіться з координатором заходу: [email protected]