Świętujemy roczek sklepu dodając gratisy do zakupów!

Co: oferta specjalna
Kiedy: 28-30.06.2024 r. (piątek-niedziela)
Gdzie: sklep stacjonarny Muzeum

W dniach 28-30.06 do każdego zakupu powyżej 40 złotych, dodajemy gratisowy upominek: muzealne wydawnictwa, płytę CD, a za większe zakupy nawet kolekcjonerski, dwupłytowy winyl z książeczką z nutami walca Józefa Piłsudskiego (ojca).

Znajdziecie u nas ciekawe książki historyczne, mapy, plakaty, kubki, a nawet skarpetki! Wybór jest na tyle duży, że na pewno doradzimy w sprawie zakupów i uzupełnimy o ciekawy gratis – zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Sulejówku!

Czy wiesz, że…?
Józef Piłsudski urodził się 5 grudnia 1867 roku w Zułowie (dzisiaj Litwa). W dzieciństwie nazywany był Ziukiem – więcej o przyszłym Marszałku przeczytasz np. w artykule Billewiczowska krew i wychowanie Józefa Piłsudskiego (publikacja na naszym autorskim Blogu z Wąsem, który jest poświęcony Józefowi Piłsudskiemu i jego epoce).