Wspólne czwartki. RÓŻne ogrodu oblicza: różane aplikacje na szalach

Kiedy: 10 sierpnia 2023 r. (czwartek)
Gdzie: ogród historyczny Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (spotykamy się przy wejściu głównym do Muzeum)
Czas trwania: ok. 3 godziny
Zapraszamy młodzież, dorosłych, seniorów.

Wydarzenie bezpłatne (liczba miejsc ograniczona)

W ramach kolejnego spotkania pod hasłem „RÓŻne ogrodu oblicza” zapraszamy Was do wspólnego tworzenia kwiatowych aplikacji na szalach. Spotkamy się w ogrodzie historycznym, gdzie w ramach popołudniowego relaksu porozmawiamy o kwiatowych motywach w modzie i designie. Inspirując się modą dwudziestolecia międzywojennego wykonamy piękne szale ozdobne, wykorzystując do tego materiały wtórne. Tym samym będziemy kontynuować tradycję upcyklingu, tak dobrze znaną bohaterce naszych spotkań – Aleksandrze Piłsudskiej.

Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu w środku tygodnia, pracujesz na drugą zmianę, jesteś studentem/studentką, rodzicem maluszka lub seniorem/seniorką – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty pod hasłem „RÓŻne ogrodu oblicza” poprowadzi Anna Michniewicz – artystka zajmująca się tkaniną eksperymentalną i artystyczną, malowaniem na jedwabiu i malarstwem ściennym. Na kolejne spotkanie zapraszamy 26 sierpnia.