Wspólne Czwartki. RÓŻne ogrodu oblicza: Tworzymy Róże Aleksandry

Kiedy: 13 lipca 2023 r. (czwartek)
Godzina: 12.00
Gdzie: ogród historyczny Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Czas trwania: ok. 3 godziny
Wydarzenie bezpłatne (liczba miejsc ograniczona).
Zapraszamy młodzież, dorosłych, seniorów.

W lipcu w ramach „Wspólnych czwartków” spotkamy się z Wami w ogrodzie historycznym, w którym opowiemy o wyjątkowych kwiatach – różach. Tym samym zainicjujemy kolejny mikro cykl spotkań, realizowanych przy okazji Roku Aleksandry Piłsudskiej, podczas których skupiamy się na tej wyjątkowej postaci, kobiecej roli w historii i siostrzanej solidarności. Będzie to wyjątkowy czas, pełen relaksu, twórczej energii i rozmów. Poza spacerem wśród róż planujemy zaprosić Was do wyjątkowego działania artystycznego – będziemy tworzyć róże z materiałów wtórnych, które posłużą nam jako broszki, ozdoby do włosów lub wystrój wnętrz.

W razie niepogody warsztaty zostaną zrealizowane w Willi Bzów.

Jeśli masz ochotę na chwilę relaksu w środku tygodnia, pracujesz na drugą zmianę, jesteś studentem/studentką, rodzicem maluszka lub seniorem/seniorką – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Najbliższe spotkanie realizowane jest w ramach cyklu „Wspólne czwartki”, które odbywają się w każdy drugi czwartek miesiąca.

Warsztaty pod hasłem „RÓŻne ogrodu oblicza” poprowadzi Anna Michniewicz – artystka zajmująca się tkaniną eksperymentalną i artystyczną, malowaniem na jedwabiu i malarstwem ściennym. Na kolejne spotkania zapraszamy 10 i 26 sierpnia.