Wyniki konkursu na projekt kart do gry

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na zaprojektowanie figur karcianych. Otrzymaliśmy ponad 70 zgłoszeń, bardzo różnorodnych stylistycznie i wykorzystujących rozmaite techniki. Wyłonienie zwycięzców nie było więc łatwym zadaniem! Jury złożone z pięciu przedstawicieli Młodzieżowej Rady Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku po długich obradach wybrało następujących laureatów:

I miejsce: Blanka Jaworek

II miejsce: Zofia Pawlak

III miejsce: Barbara Cetnar

Zwyciężczyniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy – nagrody zostaną przesłane laureatom drogą pocztową. Zapraszamy również do obejrzenia zwycięskich prac w galerii.

Zapraszamy też do zaglądania do naszej zakładki na stronie internetowej i śledzenia muzealnego profilu na FB, gdzie pojawiać się będą dalsze informacje związane z naszym karcianym projektem 🙂

GALERIA NAGRODZONYCH PRAC

I miejsce – Blanka Jaworek

Dama