Z okazji Dnia Ojca, do zakupów dodajemy bonusy od Muzeum!

Co: oferta specjalna
Kiedy: 21-23.06.2024 r. (piątek-niedziela)
Gdzie: sklep stacjonarny Muzeum

Dzień Ojca, Taty, Tatki?
Dajemy dodatki!

W dniach 21-23.06 do każdego zakupu powyżej 40 złotych, dodajemy gratisowy upominek: muzealne wydawnictwa, płytę CD, a za większe zakupy nawet kolekcjonerski, dwupłytowy winyl z książeczką z nutami walca Józefa Piłsudskiego (ojca).

Każda osoba chcąca obdarować Tatę – lub on sam – znajdzie u nas ciekawe książki historyczne, mapy, plakaty, kubki, a nawet skarpetki! Wybór jest na tyle duży, że na pewno doradzimy w sprawie zakupów i uzupełnimy o ciekawy gratis – zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Sulejówku!

Józef Piłsudski powiedział kiedyś, że po Matce odziedziczył charakter, a po Ojcu – zdolności. Jakie zdolności przejął Marszałek po swoim ojcu, Józefie Wincentym Piłsudskim? Podejrzewamy, że m.in. łatwość podejmowania decyzji, nawet trudnych, pewność siebie, świadome realizowanie swojej strategii czy odwagę.