Z wizytą w domu Piłsudskich – tworzymy portrety rodzinne

Kiedy: 22 maja 2022 (niedziela)
Gdzie: dworek „Milusin”, ogród historyczny
Czas trwania: ok. 1,5 godziny
Wydarzenie płatne (liczba miejsc ograniczona)
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat

kliknij, aby kupić bilet

Na majowych warsztatach w ramach cyklu „Muzealne przygody z Helą” przyjrzymy się z bliska Rodzinie Piłsudskich: Józefowi, Aleksandrze, Wandzie i Jagodzie. Wspólnie z uczestnikami warsztatów udamy się do dworku „Milusin”, aby poznać dom Marszałka. Zastanowimy się także nad rolą, jaką w domach pełnią rodzinne portrety. Stworzymy też portrety naszych rodzin, korzystając z inspirującej aury ogrodu historycznego.

Zajęcia realizowane są w ramach cyklu „Muzealne przygody z Helą”. Warsztaty w ramach tego cyklu odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Warsztaty poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Przypominamy, że rodziny ukraińskie mogą bezpłatnie skorzystać z naszej oferty edukacyjnej. Szczegóły na naszej stronie internetowej>>.