Zwierzyniec Marszałka – o nietypowych prezentach imieninowych (warsztaty rodzinne)

Dziewczynak w wieku około 5 lat w skupieniu wyszywa główkę pluszowego zwierzątkaKiedy: 6 marca 2022 (niedziela)
Gdzie: sala Tokio/wystawa stała Muzeum
Czas trwania: ok. 2,5 godziny
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat
Wydarzenie płatne (liczba miejsc ograniczona)

kliknij, aby kupić bilet

Każdy z nas lubi świętować imieniny! A już na pewno każdy uwielbia dostawać prezenty! Prawda? Jeśli jesteście ciekawi, jak swoje imieniny obchodził Józef Piłsudski i co dostawał w darach od bliskich mu osób – nie może Was zabraknąć na najbliższych warsztatach rodzinnych!

Podczas spotkania będziecie mieli szansę poznać ciekawe historie, związane z imieninowymi uroczystościami z Sulejówka. Dowiecie się także, co wspólnego z imieninami mają… zwierzęta! Wspólnymi siłami stworzycie także własne zwierzątko z drewnianej sklejki. A może komuś uda się stworzyć cały zwierzyniec?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Zwierzyniec Marszałka – o nietypowych prezentach imieninowych”! Czeka nas świetna zabawa, wynikająca z poznawania historii poprzez majsterkowanie.

Warsztaty realizowane są w ramach cyklu „Wytwórnia zabawy – o historii inaczej”, realizowanym w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Podczas tych zajęć rodziny mogą korzystać z zasobów muzealnej warsztatowni. „Wytwórnia zabawy – o historii inaczej” to kontynuacja projektów, realizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Robisz.To.

Warsztaty poprowadzi Agata Augustynowicz, pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Zbiórka przed warsztatami odbędzie się przy wejściu głównym do Muzeum.