Kogut z powinszowaniem. Tworzymy zwierzęcych mieszkańców milusińskiego ogrodu. | (cykl: Wytwórnia zabawy, o historii inaczej)

Kogut z powinszowaniem

Co: warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat
Kiedy: 3 marca (niedziela)
Godzina: 12:00 – 14:00
Gdzie: Sala Gdynia, ogród historyczny. (Spotykamy się przy wejściu głównym do Muzeum)
Bilety: tak, liczba miejsc ograniczona

Jeśli znacie historie o przedziwnych zwierzęcych przyjaźniach albo anegdoty o wyjątkowo oryginalnych domowych pupilach, to koniecznie zajrzyjcie do nas 3 marca, żeby się nimi z nami podzielić. My odwzajemnimy się opowieściami z milusińskiego ogrodu, przez który sto lat temu przewinęło się sporo zaskakujących zwierzęcych mieszkańców i gości. Rodzinne podchody – połączone z tropieniem śladów ulubieńców rodziny Piłsudskich – będzie można zakończyć w muzealnej warsztatowni, żeby własnoręcznie stworzyć drewniane i filcowe zwierzątka.

• Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat.
  • Aby wziąć udział w warsztatach niezbędne jest zakupienie biletu poprzez stronę internetową ( kup bilet>> ) lub bezpośrednio w muzealnej kasie.

Warsztaty z cyklu „Wytwórnia zabawy – o historii inaczej” odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Podczas zajęć rodziny mogą korzystać z zasobów muzealnej warsztatowni. Jest to kontynuacja projektu realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Robisz.to.

◊ Warsztaty poprowadzi Ewa Bielecka – pracowniczka Działu Edukacji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Jeśli chcecie przygotować się do wizyty w naszym Muzeum, możecie skorzystać z przed-przewodnika, który dla Was przygotowaliśmy ⇒ Przewodnik-dla-odwiedzajacych.pdf (muzeumpilsudski.pl)

Gotowi na dobrą zabawę? Do zobaczenia! ♥