Parking

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku dysponuje bezpłatnym, niestrzeżonym placem parkingowym, dostępnym w godzinach otwarcia Muzeum. Parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu muzealnego, u zbiegu alei Piłsudskiego i ulicy Jana Matejki.

Zachęcamy do skorzystania także z ogólnodostępnego parkingu przy ulicy Dworcowej (ok. 10 minut spokojnego spaceru od wejścia głównego Muzeum). Dwa dedykowane miejsca parkingowe dla samochodów osób z niepełnosprawnościami znajdują się na dziedzińcu Muzeum (wjazd od ulicy Paderewskiego) – jeśli chcą Państwo skorzystać z dedykowanego miejsca, prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. dostępności przed wizytą w Muzeum. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem parkingu.

Od 1 lipca 2022 r. ul. Paderewskiego na odcinku od al. Piłsudskiego do ronda Prezydenta Kaczorowskiego jest jednokierunkowa. Ruch odbywa się od ronda w stronę al. Piłsudskiego. Także ul. Oleandrów stała się jednokierunkowa, na odcinku od ul. Legionów do al. Piłsudskiego, z tym że ruch odbywa się w kierunku od al. Piłsudskiego do ul. Legionów.

Prosimy o nieparkowanie wzdłuż ulicy Paderewskiego oraz Oleandrów.