Siirry sisältöön

Wykorzystując coraz bardziej słoneczną pogodę oraz rozkwit przyrody, zapraszamy najmłodszych do „puszczy milusińskiej”, gdzie zapoznają się z odtworzonym warzywnikiem, sadem i pasieką, ulubionymi przez członków rodziny roślinami i ławeczką Marszałka.

Zrewitalizowana rodzinna, zielona przystań Piłsudskich w otulinie lasu stanie się przestrzenią zajęć terenowych, podczas których wspólnie odkryjemy historię miejsca, a nasi goście staną się małymi botanikami, dendrologami, rysownikami lub twórcami opowieści.

Dni zajęć: od środy do piątku między 19 maja a 25 czerwca 2021 roku

Czas zajęć: 90 minut

Godzina: 10:00-15:00

Miejsce: ogród historyczny Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Liczebność grupy: klasa / grupa przedszkolna z opiekunami

Zajęcia płatne

Koszt zajęć to 200 zł od grupy.

Rezerwacji zajęć można dokonywać mailowo, pisząc na adres rezerwacje@muzeumpilsudski.pl Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 77 88 000

W mailu prosimy wpisać: dane placówki, klasę, liczbę dzieci, wybrany temat zajęć, preferowany dzień i godzinę zajęć, kontakt mailowy i telefoniczny do nauczyciela.

Ze względu na trwający remont dworku „Milusin” zwiedzanie obiektu jest niemożliwe.

Pobierz regulamin zajęć terenowych.

Copyrights 2018, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Strony internetowe Millenium Studio