Zostań członkiem Młodzieżowej Rady Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcieliby brać udział w warsztatach i konsultować projekty muzealne. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO zamieszczonego na stronie internetowej Muzeum.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy kandydatów, którym zaproponujemy współpracę w ramach Rady. 15 wybranym radnym dajemy możliwość:

• współpracy w ramach 2-letniej kadencji;
• uczestnictwa w regularnych, comiesięcznych spotkaniach z Koordynatorem;
• uczestnictwa w różnorodnych warsztatach;
• realizacji własnych wizji i projektów przy wsparciu Muzeum;
• zgłaszania wniosków i opinii dotyczących bieżącej działalności Muzeum;
• uzyskania zaświadczenia o odbyciu wolontariatu.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie podpisanej zgody prawnego opiekuna dostępnej tutaj >> plik

Masz pytania?

Napisz: mlodziezowarada@muzeumpilsudski.pl
Zadzwoń: (22) 842 04 25 wew. 15

Jeśli interesujesz się historią, postać Józefa Piłsudskiego jest Ci bliska lub po prostu chcesz się rozwijać i działać na rzecz rozpowszechniania kultury wśród swoich rówieśników – CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!