Co warto wiedzieć przed wizytą?

Szanowni Państwo zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów pozostajemy zamknięci do odwołania. O terminie otwarcia Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku będziemy informować na naszej stronie www oraz w naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Wystawa stała
Wystawa stała „Dla Rzeczypospolitej. Józef Piłsudski 1867-1935” poświęcona jest życiu i działalności Józefa Piłsudskiego i znajduje się w nowej siedzibie Muzeum.

Wystawa ma powierzchnię 2100 m2 i zajmuje dwa poziomu budynku – ścieżka zaczyna się na poziomie -3 i kończy na poziomie -2. Rekomendujemy założenie obuwia na płaskiej podeszwie – pozwoli to na komfortowe zwiedzanie Muzeum.

Zwiedzanie samodzielne i z przewodnikiem trwa około 2 godzin. Ostatnie wejście na wystawę stałą jest możliwe na 90 minut przed zamknięciem wystawy. Prosimy o uwzględnienie czasu zwiedzania przy planowaniu wizyty.

Przed wizytą zapoznaj się z zasadami zwiedzania.

Dworek „Milusin”
Informujemy, że z powodu prac remontowych dworek Milusin” jest niedostępny dla zwiedzających.

Restauracja
W godzinach otwarcia Muzeum na poziomie 0 budynku głównego działa restauracja Adelcia.

Szatnia
Do dyspozycji Odwiedzających dostępne są szatnia i zamykane na kluczyk szafki, gdzie można zostawić bagaż oraz okrycie wierzchnie. Korzystanie z szatni i szafek jest nieodpłatne.

Toalety i pokój dla rodziców z dziećmi
Toalety dla Odwiedzających znajdują się na poziomach 0 oraz na poziomie -3 (poziom wejścia na Wystawę Stałą). Dysponujemy także pokojami dla matek z dziećmi na poziomach 0 oraz -3.

Kasa
W kasach biletowych można płacić gotówką lub kartami płatniczymi. Kasa zamykana jest na godzinę przed zamknięciem Muzeum.

Dostępność
Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z ograniczeniami ruchomości. Jeśli chcą Państwo skorzystać z miejsca parkingowego dla osób z niepełnosprawnościami lub z innych dodatkowych udogodnień, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Odwiedzających. Szczegółowe informacje dotyczące dostępności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej .

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania przed odwiedzinami w Muzeum.